Jak pracujemy?

Tak wygląda nasz praca:

W przypadku naprawy w stacjonarnym serwisie opon musisz dodatkowo wymienić koło na zapasowe, a później ponownie założyć naprawioną oponę, nie wspominając o wyprawie do zakładu wulkanizacyjnego.

Dzięki nam oszczędzasz czas, nerwy i pieniądze.

Nie wymieniamy opon o profilu mniejszym niż 45 mm i typu Run Flat, ale jeżeli posiadasz opony tego typu założone już na felgach, nie będzie dla nas problemem ich wymiana wraz z wyważeniem.

Przed założeniem zawsze należy wyważać koła ze względu na nierównomierne zużycie opony i minimalne skrzywienie felgi np. po wjeździe na krawężnik. Takie wyważenie ma wpływ na mniejsze zużywanie się między innymi łożysk na których „kręcą” się koła.

Po założeniu kół na samochód dokręcamy śruby za pomocą klucza dynamometrycznego, z odpowiednio dobranym momentem siły dla danego modelu samochodu, co w przyszłości ułatwi demontaż koła i zminimalizuje ryzyko zerwania śruby.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną, w związku z czym mamy wykupione ubezpieczenie i gdy np. wysadzimy twój samochód w powietrze 🙂 to pokryjemy twoje straty.

© Copyright 2022 oponowo - wszelkie prawa zastrzeżone